KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16123161

nr 1612 3161

Akvareller

6 st, Stockholmsmotiv, Signerad, olika konstnärer, yttermått inklusive ram: ca 30x35 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 15 april 2024
kl 20:29:47

14/4 23:17:46 1      100 kr
15/4 10:41:54 2      Vinnande bud